Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Cinemarine'de Bu Hafta

Orijinal Adı: CESUR BALIK SİHİRLİ DÜNYADA
Açıklama:

Cesur Balık Sihirli Dünyada, kasabayı tehdit eden yılan balıklarına karşı mücadele eden yunus Delfi'nin hikayesini konu ediyor. Delfi, okyanusun derinliklerinde Balık Kasabası'nda yaşayan çekingen ve hayalperest bir yunustur. Onun hayatı, balıkların tüm dileklerini kabul eden sihirli bir kemer keşfetmesiyle bambaşka bir hal alır. Kemerin yerine öğrenen diğer yılan balıkları, devasa hale gelerek kasabayı ele geçirmeye çalışır. Bu durum üzerine Delfi, kasabayı korumak ve aynı zamanda hayatının aşkı Mia’yı kazanmak için uzun süredir kayıp olan babasıyla yeniden bir araya gelmek zorunda kalır.

Yönetmen: Vasiliy Rovenskiy
Oyuncular:
Seanslar: 2D Dublajlı 11:15 13:15 15:15
Orijinal Adı: EL ZEBİR
Açıklama:

Tuğba, evlilik hazırlığında olan genç bir kadındır. Çocukken yaşadığı tuhaf olaylardan muzdarip olan Tuğba, yeniden aynı olayları yaşamaya başlar. Düğün zamanı yaklaştıkça yaşadığı olayların şiddeti gittikçe artar. Çünkü Zebir, Tuğba'yı ele geçirmiştir. Genç kadının nişanlısı Yaşar, yaşanan olayları çözmeye çalıştıkça kendisinin de tehlikede olduğunu anlar. Tuğba'nın ailesi, bir çözüm bulmak ümidiyle daha öncede yardım aldıkları Halim Hoca'ya yeniden gitmeye karar verir. Durumu anlamaya çalışan Halim Hoca, yaşananların geçmişte yapılan bir büyü ile ilgili olduğunu fark eder. Tuğba'nın yaşadıklarından kurtulabilmesinin tek yolu, genç kadına yapılan büyünün bozulmasıdır.

Yönetmen: Sinan Uzun
Oyuncular: Mustafa Kara, Cemalettin Çekmece, Ada Mural
Seanslar: 2D Dublajlı 13:00 19:15 21:00
Orijinal Adı: AFTER AYRILIK
Açıklama:

After: Ayrılık, zor bir karar vermek zorunda olan Tessa ve Hardin'in hayatına odaklanıyor. Tessa'nın yaşamı, hayatının en önemli kararını almasından sonra tamamen değişir. Genç kız hayallerindeki iş için Seattle'a taşınmaya hazırlanır. Bu değişiklik Hardin'in kıskançlıklarını ve anlam veremediği davranışlarını alevlendirir. Bu sırada Tessa, hem ailesi hem de Hardin hakkında hayatını daha da karmaşıklaştıracak şeyler öğrenir. Tessa ve Hardin, sorunlarının üstesinden gelmek için mücadele edecekler mi yoksa ayrılıp kendi yollarına gitmeye mi karar vereceklerdir?

Yönetmen: Castille Landon
Oyuncular: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Louise Lombard
Seanslar: 2D Dublajlı 11:15 13:15 2D Altyazılı 15:15 17:15 19:15
Orijinal Adı: ŞEYTANİ
Açıklama:

Şeytani, geçmişini bir simülasyon teknolojisi ile yeniden araştırma fırsatı yakalayan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Carly'nin hayatı, annesi Angela'nın işlediği cinayetler nedeniyle kabusa döner. Yaşananları bir türlü unutamayan Carly'nin hayatı, esrarengiz bir telefon almasıyla bambaşka bir hal alır. Carly, telefonun ucundaki kişilerden annesinin doğa üstü olayları inceleyen bir klinikte olduğunu öğrenir. Telefondakiler ayrıca geliştirdikleri bir simülasyon teknoloji sayesinde insan zihnini inceleyerek, bilinçaltıyla bağlantı kurmayı başardıklarını, Carly'i de sisteme alarak gerçek suçluyu bulmak istediklerini söyler. Teklifi kabul eden Carly, annesinin bir iblis tarafından ele geçirildiğini öğrendiğinde işler karmaşık bir hal alır.

Yönetmen: Neill Blomkamp
Oyuncular: Carly Pope, Chris William Martin, Michael Rogers
Seanslar: 2D Altyazılı 17:00 19:15 21:30 2D Altyazılı 14:45
Orijinal Adı: SÜPER YETENEK 2
Açıklama:

Süper Yetenek 2, turneye çıkmalarıyla hayatları değişen Bodi ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor. Bodi ve grubu Gerçek Mavi, sonunda hayal ettikleri üne kavuşur. Onlar yerel olarak ünlü olmakla da kalmaz aynı zamanda sadık hayranlara da sahip olur. Onların hayatı, müzik patron Lang’ın kendilerine pop yıldızı Lil’Foxy ile turne yapma fırsatı vermesiyle bambaşka bir hal alır. Bu süreçte ünlü olmanın bir bedeli olduğunu öğrenen Bodi ve arkadaşları, özlerine sadık kalarak Rock’n roll gücünü ortaya çıkarmaya çalışır.

Yönetmen: Mark Baldo
Oyuncular: Graham Hamilton, Michael Adamthwaite, Ashleigh Ball
Seanslar: 2D Dublajlı 11:30 2D Dublajlı 15:00 2D Dublajlı 17:15 19:15
Orijinal Adı: EJDERHAM VE BEN
Açıklama:

Dragon Rider, genç bir ejderha olan Firedrake’in, yetim bir çocukla birlikte Himalayalar’a yaptığı macera dolu yolculuğu konu ediyor.

Yönetmen: Tomer Eshed
Oyuncular: Thomas Brodie-Sangster, Felicity Jones, Freddie Highmore
Seanslar: 2D Dublajlı 11:00 13:00
Orijinal Adı: Gekijouban Jujutsu Kaisen 0
Açıklama:

Gekijouban Jujutsu Kaisen 0, son derece güçlü bir Lanetli Ruh'un kontrolünü ele geçirdikten sonra onun gücünü kontrol etmek ve ona göz kulak olmasına yardımcı olmak için Jujutsu Büyücüleri tarafından Tokyo Prefectural Jujutsu Lisesi'ne gönderilen lise öğrencisi Yuto Okkotso’nun hikayesini konu ediyor.

Yönetmen: Sung-ho Park
Oyuncular: Megumi Ogata, Kana Hanazawa, Mikako Komatsu
Seanslar: 2D Dublajlı 12:00 14:30 2D Altyazılı 17:00
Orijinal Adı: KURTULUŞ HATTI
Açıklama:

Atatürk'ün Nutuk'ta özellikle teşekkür etttiği telgraf memuru Hamdi Bey’in hayatından esinlenilen Kurtuluş Hattı, Milli Mücadele’nin seyrini değiştiren gizli haberleşme ağının hikayesini konu ediyor. İşgal kuvvetleri, İstanbul ile Anadolu arasındaki bağı koparmak istemektedir. Buna karşı olarak bir grup vatansever, işgal kuvvetlerinin amacına ulaşmasını engellemek için gizli bir operasyon yürütür. Cepheden yeni dönen ve yıllardır hasret kaldığı Hilal'e kavuşmak isteyen Hamdi, bu sırada beklenmedik bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Yönetmen: Selman Kayabaşı
Oyuncular: Gülsim Ali, Yusuf Aytekin, Emin Gürsoy
Seanslar: 2D Dublajlı 21:15
Orijinal Adı: DOCTOR STRANGE ÇOKLU EVREN ÇILGINLIĞINDA
Açıklama:

Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında, eski ve yeni mistik müttefiklerinin yardımıyla bilinmeyene yolculuk eden Doktor Strange'in macerlarını konu ediyor. Gizemli yeni bir düşmanla karşı karşıya olan Doktor Strange, bu süreçte Çoklu Evrenin akıllara durgunluk veren ve tehlikeli alternatif gerçekliklerini kat ediyor. "Doktor Strange"in devam halkası olan yapımda Sherlock dizisindeki kurgusal dedektif rolü ile ünlenmesinin ardından Wikileaks: Beşinci Kuvvet, Bilinmeze Doğru Star Trek ve The Imitation Game: Enigma gibi yapımlarda karşımıza çıkan Benedict Cumberbatch ünlü Doktor Strange'e bir kez daha hayat veriyor.

Yönetmen: Sam Raimi
Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor
Seanslar: 3D ATMOS Altyazılı 11:00 13:30 16:15 19:00 21:45 2D Altyazılı 17:00 19:45 3D Altyazılı 21:00 3D Dublajlı 12:15 15:00 17:45 20:30
Orijinal Adı: KİRPİ SONIC 2
Açıklama:

Kirpi Sonic filminin devam halkası olan yapımda, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic'in atıldığı maceralar konu ediliyor. Green Hills’e yerleşen Sonic’in tek isteği, gerçek bir kahraman olması için gereken özelliklere sahip olduğunu kanıtlayabilmektir. Sonic’in sınavı, Dr. Robotnik’in ortağı Knuckes ile birlikte medeniyetleri yok edebilecek güce sahip bir zümrüdü aramak için geri dönmesiyle başlar. Zümrüdün yanlış ellere geçmesini engellemek için Sonic, yardımcısı Tails ile birlikte macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Yönetmen: Jeff Fowler
Oyuncular: James Marsden , Jim Carrey , Tika Sumpter
Seanslar: 2D Dublajlı 13:30 16:00 18:30
Orijinal Adı: KIRMIZI
Açıklama:

Kırmızı, ergenliğin getirdiği sorunların altında sıkışıp kalan on üç yaşındaki Mei Lee’nin hayatına odaklanıyor. Mei Lee, annesinin beklentisi ve ergenliğin beraberinde getirdiği karmaşa arasında kalan 13 yaşındaki bir kızdır. Baskıcı olduğu kadar koruyucu bir anne olan Ming, kızının yanından uzaklaşmasını istemez. Ancak bu durum Mei Lee için oldukça talihsizdir. Hem ilişkilerindeki hem de vücudundaki değişikliklerle uğraşan Mei, heyecanlandığı zaman dev bir pandaya dönüşür.

Yönetmen: Domee Shi
Oyuncular: Rosalie Chiang, Sandra Oh, Ava Morse
Seanslar: 2D Dublajlı 11:00