Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Cinemarine'de Bu Hafta

Orijinal Adı: O
Açıklama:

Film, Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Bu yedi arkadaş okullarında dışlanan bir gruptur. Ancak en büyük sorunları bu değildir. Arkadaşlar bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına beklemedikleri bir bela daha açılır. Kurbanlarının korkularına göre şekle girebilen Pennywise, ürkütücü bir palyaço kılığında bu 7 çocuğa dehşet saçmaya başlar. Artık okuldaki sorunları, verecekleri hayatta kalma mücadelesine oranla bir hayli önemsiz kalacaktır.

Yönetmen: Andrés Muschietti
Oyuncular: Bill Skarsgård , Jaeden Lieberher , Sophia Lillis , Jeremy Ray Taylor , Finn Wolfhard
Seanslar: 12:15 15:00 17:45 19:00 20:30 21:45
Orijinal Adı: SUİKASTÇI
Açıklama:

Çocukluk yıllarında anne ve babasını bir trafik kazasında, yllar sonra da kız arkadaşını bir terörist saldırıda yitirmiş 23 yaşındaki Mitch Rapp'in (Dylan O'Brien) hayattaki tek amacı, sevgilisinin ölümüne neden olarak örgütü ve onun liderini öldürmektir. Bu amaçla çok sıkı çalışan Mitch, CIA'in gizli servisine girmeyi başarır. Burada tecrübeli ajan Stan Hurley (Michael Keaton), Mitch'in eğitimiyle görevlendirilir. İkili, başlayan terörist saldırıların izini sürerek Orta Doğu'da başlayan kaosu çözmek için tehlikeli bir mücadeleye girişecektir.

Yönetmen: Michael Cuesta
Oyuncular: Dylan O'Brien , Michael Keaton , Sanaa Lathan , Taylor Kitsch , Shiva Negar
Seanslar: 12:15 14:30 16:45 19:00 21:15
Orijinal Adı: KOCAAYAK VE OĞLU
Açıklama:

Çocukluktan gençliğe adım atmakta olan Adam, yıllardır görmediği babasını bulabilmek için maceralı bir yolculuğa çıkar. Amacına da ulaşır, ancak babası, Kocaayak adıyla bilinen orman yaratığından başkası değildir. Hayvanlarla konuşabilmek gibi özel güçlere sahip Kocaayak, DNA'sının peşindeki şirketten kendini ve ailesini koruyabilmek için yıllarca saklanmıştır. Ancak Adam'ı takip eden şirket, Kocaayak'ı bulmuştur ve kurtulabilmek için baba ve oğul, ormandaki tüm hayvanlarla birlikte savaşmak zorundadır.

Yönetmen: Ben Stassen, Jeremy Degruson
Oyuncular: Onur Kırış , Savaş Pat , Figen Sümeli , Ali Çorapçı , Fatih Özkul
Seanslar: 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00
Orijinal Adı: BARRY SEAL : KAÇAKÇI
Açıklama:

Başarılı sivil havayolları pilotu Barry Seal (Tom Cruise), ailesiyle huzurlu bir hayat sürdürse de CIA'den gelen cazip teklifi reddedemez ve devlet adına Güney Amerika'ya silah taşımaya başlar. Ancak işler büyüdükçe dönen paralar da büyür ve Barry kendini CIA'in yanında Pablo Escobar gibi uyuşturucu tacirleri için de çalışırken bulur.
Kaçakçı filmi, Barry Seal'ın gerçek hayat hikayesine dayanarak çekildi.

Yönetmen: Doug Liman
Oyuncular: Tom Cruise , Jayma Mays , Domhnall Gleeson , Sarah Wright , Caleb Landry Jones
Seanslar: 12:45 15:00 17:15 19:30 21:45
Orijinal Adı: SEVİMLİ EMOJİLER
Açıklama:

Emojiler şehrinde yaşayan ve hepimizin haberleşmesinde büyük yardımları olan emojiler, zor bir durumla yüz yüze gelmiştir. Zalim Digital, iletişimin yapı taşlarından olan @ işaretini çalmıştır. Emojilerin bir an önce @ sembolünü kurtarmaları ve işleri yeniden yoluna koymaları gerekmektedir.

Yönetmen: Alexander Romanetz
Oyuncular: Ahmet Taşar, Arda Kavaklıoğlu, Banu Altay
Seanslar: 11:00 13:00 15:00 17:00
Orijinal Adı: SİCCİN 4
Açıklama:

Bir zamanlar refah içinde yaşayan ama yaşadıkları maddi düşüşün ardından ailenin büyüğü babaanne saadetin tek başına yaşadığı konağa taşınan Yılmaz Ailesi için bu değişiklik korkutucu olayların başlangıcı anlamına gelecektir, nitekim bahçesine dedeleri Muhsin'in gömülü olduğu evde Saadet, dışarıdan göründüğü gibi tek başına değildir.

Yönetmen: Alper Mestçi
Oyuncular: Merve Ateş , Sebahat Adalar , Mirza Metin , Yasemin Kurttekin , Yasemen Büyükağaoğlu
Seanslar: 11:30 13:30 15:30 17:30 19:30 21:30
Orijinal Adı: ÇILGIN HIRSIZ 3
Açıklama:

Gru, Balthazar Bratt ile yaptığı mücadelenin ardından suç dünyasından uzaklaşmaya, huzurlu bir hayat sürmeye karar vermiştir, ancak boş gezmekten çok memnun değildir. Bu bekleyişi sonlandıran olay, Dru adında bir ikiz kardeşi olduğunu yıllar sonra öğrenmesi olacaktır. Bu çok zengin, başarılı ve fazla güleryüzlü kardeşinin bir isteği vardır: Ailenin nesillerden beri devam eden 'kötülük' geleneğini sürdürerek son bir büyük soygun gerçekleştirmek ve bunu birlikte yapmak... Başlarda teklife soğuk yaklaşan Gru, Dru'nun bu iş için nasıl hazırlıklı ve hevesli olduğunu görünce fikir değiştirecektir.

Yönetmen: Pierre Coffin, Kyle Balda
Oyuncular: Steve Carell , Miranda Cosgrove , Russell Brand , Kristen Wiig , Trey Parker
Seanslar: 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15
Orijinal Adı: ŞANSIMI SEVEYİM
Açıklama:

Sakarlıkları ve uğursuzluğuyla etrafındaki herkesi kaçıran Sebahattin (Cem Gelinoğlu), ne yapsa şanssızlıklarından bir türlü kurtulamamaktadır. Bir gün panayırda tanıştığı Yaprak'a (Zeynep Tuğçe Bayat) aşık olan Sebahattin, lanetten kurtulabilmek için geçmişte ahını aldığı insanlarla yeniden buluşup helallik istemeye karar verir.

Yönetmen: Ender Mıhlar
Oyuncular: Cem Gelinoğlu , Zeynep Tuğçe Bayat , Gökhan Kıraç , Zerrin Sümer , Metin Yıldız
Seanslar: 11:30 13:30 15:30 17:30 19:30 21:30