Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Cinemarine'de Bu Hafta

Orijinal Adı: UGLYDOOLS
Açıklama:

Kelly Asbury'nin yönettiği animasyon UglyDolls, kendi gariplikleriyle mutlu mesut bir şekilde yaşadıkları Uglyville'den "mükemmel" oyuncakların olduğu yeni bir kasabaya yolculuğa çıkan Moxi ve oyuncak arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.

Yönetmen: Kelly Asbury
Oyuncular: Kelly Clarkson, Nick Jonas, Pitbull
Seanslar: 11:45 13:45 15:45 17:45
Orijinal Adı: KİM DAHA MUTLU
Açıklama:

Herkes mutlu olmak ister. Ama tarifini bilmez. Başka hayatlarda, internetteki "öykü"lerde mutluluğu arar durur.Mutluluğun evlilikte olduğuna inanan Bilge, az sonra nikah masasına oturacak kuzeni Şükran’a gıpta etmektedir. Şükran ise sahip olduklarının değil onda olmayanların sıkıntısını yaşamaktadır.Her ikisinin gözünde mükemmel bir evliliğe ve aileye sahip Aylin’in ise bambaşka bir derdi vardır.

Yönetmen: Hakan Haksun
Oyuncular: Ecem Özkaya Üstündağ,Bengi İdil Uras,Ümit Erdim,Serenay Akta
Seanslar: 12:15 14:30 16:45 19:00 21:15
Orijinal Adı: JOHN WİCK 3:PARABELLUM
Açıklama:

Gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick'in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir...

Yönetmen: Chad Stahelski
Oyuncular: Keanu Reeves,Laurence Fishburne,Ruby Rose,Halle Berry
Seanslar: 11:00 13:30 16:15 19:00 21:45
Orijinal Adı: BİSİKLETLER
Açıklama:

Manuel J. Garcia'nın yönettiği animasyon Bikes, dağ bisikleti Spidi ve arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor. Güzeller güzeli dağlarla çevrili, içinde şırıl şırıl derelerin aktığı küçücük bir kasaba olan Spoksvil’de, rengarenk bisikletler mutlu bir hayat sürmektedir. Kahramanımız Spidi, cesur ve arkadaş canlısı bir dağ bisikletidir. Kasabanın postanesinde çalışsa da bir yarış bisikleti olmak hayallerini süslemektedir. Günün birinde efsanevi yarış bisikleti Rak kasabaya geri döndüğünde, Spidi yarış bisikleti olabilmek için Rak’tan yardım alabileceğini düşünerek çok heyecanlanır. Ancak Rak’ın kasaba için kötü planları vardır. Şimdi Spidi ve arkadaşlarının güçlerini birleştirerek kasabalarını kurtarmaları gerekecektir.

Yönetmen: Manuel J. García
Oyuncular: Carlos Latre, María Querol, Anabel Alonso
Seanslar: 12:00 14:00 16:00
Orijinal Adı: ADALETSİZ
Açıklama:

Başrollerinde Mel Gibson ve Vince Vaughn'un yer aldığı Dragged Across Concrete, bir zanlıya uyguladıklar şiddetin görüntülerin medyaya yansıması sonucu açığa alınan iki polisin; Brett Ridgeman ve Anthony Lurasetti'nin hikâyesini anlatıyor. Brett ve Anthony açığa alındıktan sonra parasız kaldıklarında, kendilerini hiç ummadıkları olayların içinde bulacak ve adalet ile suç kavramları yer değiştirecektir.

Yönetmen: S. Craig Zahler
Oyuncular: Mel Columcille Gerard Gibson,Vince Vaughn
Seanslar: 15:15 18:15 21:15
Orijinal Adı: SİHİRLİ OYUNCAKLAR
Açıklama:

Gary Wang'ın yönettiği, su ile temas ettiğinde rengi değişecek şekilde tasarlanan fakat bu işlevini yerine getiremeyen bir oyuncak olan Nathan ile arkadaşı Timebot'un maceralarını anlatıyor. Nathan su ile temas edince renkleri değişen sihirli küçük oyuncak figürlerinden biridir. Ancak, bir sebepten dolayı oyuncak ustası tarafından yapılmış olmasına rağmen rengi değişmez. Bir gün Nathan, küçük bir robot olan Timebot ile tanışır ve onunla bir maceraya katılmaya karar verir. Yol boyunca, neden renk değiştiremediğini ve bunu nasıl değiştireceğini öğrenmek için birçok oyuncak ve evcil hayvandan yardım alacak ve daha önce şahit olmadığı heyecan ve macera dolu bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

Yönetmen: Gary Wang
Oyuncular: Shi Lei, Yuan Zeyu, Guanlin Ji
Seanslar: 11:00 12:30 14:30
Orijinal Adı: POKEMON:DEDEKTİF PİKACHU
Açıklama:

Bir dönemin sevilen oyun ve anime serisi Pokémonların yer aldığı canlı çekim Pokémon Dedektif Pikachu, bir dedektif olan babasının kaybolmasıyla harekete geçen 21 yaşındaki Tim'in, babasının ortağı Pikachu ile birlikte sürdürdüğü arayışı konu ediniyor. İnsan ve pokemonların bir arada yaşadığı bir dünyada, 21 yaşındaki Tim'in dedektif babası Harry Goodman aniden ortadan kaybolur. Babasının kaybolmasının ardından onu bulmak için çalışmalara başlayan Tim, babasının ortağı Dedektif Pikachu ile tanışıp beraber Harry Goodman'ı bulmak için maceraya atılırlar.

Yönetmen: Rob Letterman
Oyuncular: Ken Watanabe, Suki Waterhouse,Justice Smith
Seanslar: 12:15 14:30 15:00 16:45 17:45 19:00 20:30 21:15
Orijinal Adı: ALEM-İ CİN 2
Açıklama:

Özgür Bakar'ın yönetmenliğini üstlendiği, ilk filmde yaşananların akabinde yeniden vuku bulan paranormal olayları konu ediniyor. İlk filmde Cinler Alemi’ne hapsedilen Yeliz’den hiçbir iz bulamayan polis, bu kayboluştan dolayı Salih hoca’yı sorumlu tutar. Sorgu esnasında ortaya çıkan olaylar ile polis memuru Yakup’un oğlu Yusuf’un yaşadığı paranormal olaylar arasında benzerlikler vardır. Yusuf da cinlerin saldırısı altındadır. Polis Yakup, suçlu gördükleri Salih hoca ve oğlunun yaşadığı kabuslar arasında çok zor bir karar vermek zorunda kalır.

Yönetmen: Özgür Bakar
Oyuncular: Ali Kaan Serez, Bekir Behrem, Savaş Barutçu
Seanslar: 11:15 13:15 19:45 21:45
Orijinal Adı: AVENGERS: ENDGAME
Açıklama:

Avengers Infinity War'un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo
Seanslar: 11:00 14:30 18:00 21:30