Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Cinemarine'de Bu Hafta

Orijinal Adı: MAYMUNLAR CEHENNEMİ 3 : SAVAŞ
Açıklama:

İnsanlar ve maymunlar arasında sürmekte olan savaşta iki taraf da kayıplar vermekle birlikte maymunların durumu daha kötüye gitmeye başlamıştır. Maymunların başındaki Sezar (Andy Serkis), insan güçlerini yöneten acımasız Albay McCullough'a (Woody Harrelson) meydan okuyabilmek için tüm cesaretini toplamak zorundadır. Bu savaş, dünyanın geleceği için belirleyici olmaya gebedir.

Yönetmen: Matt Reeves
Oyuncular: Woody Harrelson , Andy Serkis , Karin Konoval , Judy Greer , Amiah Miller
Seanslar: 11:45 12:45 14:45 15:45 17:45 18:45 20:45 21:45
Orijinal Adı: AYI KARDEŞLER 3: SİRKTE CURCUNA
Açıklama:

Evinden alınıp bir sirkte çalışmaya zorlanan Ayı Briar, kısa zaman içinde buradaki hayatına uyum sağlayıp büyük bir yıldız haline gelir. Ormandaki arkadaşları tarafından bulunduğunda geri dönmek istemez. Ancak sirk hakkında bilmedikleri vardır ve bu hoş olmayan şeyleri öğrendikçe fikirleri değişecektir.

Yönetmen: Ding Liang
Oyuncular: Sinan Divrik , Erhan Türkmen , Arda Kavaklıoğlu , Emin Yaraç
Seanslar: 11:00 12:45 15:00 17:15 19:30
Orijinal Adı: ÖRÜMCEK ADAM: EVE DÖNÜŞ
Açıklama:

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmindeki olayların ardından genç Peter Parker (Tom Holland), Tony Stark'ın (Robert Downey Jr.) gözetimi altında hem Avengers ekibinin bir üyesi olmaya, hem de lise öğrenimini sürdürmeye çalışmaktadır. Süper yeteneklerini sıradan bir lise öğrencisi bedeninde hazmetmeye çalışan Parker, bir anda ortaya çıkan kötü kalpli Adrian Toomes yani Vulture'ı (Michael Keaton) durdurmaya çalışırken büyük felaketlerin kıyısından dönülür. Henüz Tony Stark'ın tamamen güvenini kazanamamış Peter Parker, süper kahraman olmanın gerçekten ne olduğunu anlamaya başladığında Vulture ile tekrar karşılaşacaktır.

Yönetmen: Jon Watts
Oyuncular: Tom Holland , Michael Keaton , Robert Downey Jr. , Marisa Tomei , Zendaya Coleman
Seanslar: 11:30 12:30 14:30 15:30 17:30 18:30 20:30 21:30
Orijinal Adı: DORU
Açıklama:

Doru her şeyden habersiz sürüsüyle yaşayan bir attır. Sürüde tesadüfen eski bir İngiliz yarış atı olan Çenebaz’dan gerçekleri öğrenmesiyle birlikte Demirkır’la da tartışır. Yaşadıkları vadiden dışarı çıkan Doru'nun peşinden en yakın arkadaşı Karatay da gelir. İkili yolda Seyis Kardeşler ile karşılaşırlar.  Doru ve Karatay hiç bilmedikleri yerlerde, yarışlara katılıp galip gelecekleri, babasını bulabilme imkânı da olan bir maceranın içine düşerler.

Yönetmen: Can Soysal
Oyuncular: Ahmet Taşar , Ali Ekber Diribaş , Bensu Soral , Eser Yenenler , Esra Erol
Seanslar: 11:00 13:00 15:00 17:00
Orijinal Adı: THE BYE BYE MAN
Açıklama:

Üç üniversite arkadaşı, kampüs dışında eski bir eve taşınırlar. Ancak burada "The Bye Bye Man" adında güçlü bir varlığı istemeden açığa çıkarırlar. Bu adamın adını öğrenen herkes, gücünün etkisi altına girerek akıl almaz vahşilikte cinayetler gerçekleştirmektedir. Gençler "The Bye Bye Man"in şerrinden korunabilmek için onu olabildiğince az akıllarına getirip bu sırrı herkesten saklamak ve birbirlerini kollamak zorunda kalacaklardır.

Yönetmen: Stacy Title
Oyuncular: Douglas Smith , Lucien Laviscount , Cressida Bonas , Doug Jones , Carrie-Anne Moss
Seanslar: 11:00 21:45
Orijinal Adı: TRANSFORMERS 5: SON ŞÖVALYE
Açıklama:

Serinin 4. filmi Kayıp Çağ'daki olayların ve Optimus Prime'ın gidişinin ardından insanlarla robotların savaşı sürmektedir. Bu savaşın bitebilmesi için geçmişteki sırların gün yüzüne çıkarılması ve Transformerlar'ın dünyadaki varlıklarının dayandığı kökenin anlaşılması gerekmektedir. Bu zorlu görev ise, tamirci Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, soylu bir İngiliz Edmund Burton (Anthony Hopkins) ve profesör Vivian Wembley'e (Laura Haddock) düşecektir.

Yönetmen: Michael Bay
Oyuncular: Anthony Hopkins , Mark Wahlberg , Josh Duhamel , Tyrese Gibson , Ken Watanabe
Seanslar: 12:30 15:30 18:30 21:30
Orijinal Adı: ARABALAR 3
Açıklama:

Tecrübeli yarışçı Şimşek McQueen, elde ettiği bütün başarılara rağmen artık yeni nesil yüksek teknoloji ürünü arabaların gerisinde kalmaya başlamıştır. Özellikle de çaylak Jackson Storm, ortalığı kasıp kavururken herkes McQueen'in pabucunun artık dama atıldığını düşünmektedir. Ancak eski şampiyon, yeni yarış teknisyeni Cruz Ramirez'in de yardımlarıyla daha hızlı olamasa da daha akıllı hareket ederek Storm'u geçip Piston Kupası'nı alabilmek için yeniden bir şans yakalayacaktır.

Yönetmen: Brian Fee
Oyuncular: Owen Wilson , Tony Shalhoub , Kerry Washington , Chris Cooper , Armie Hammer
Seanslar: 12:00 14:15 16:30 18:45 21:00
Orijinal Adı: MUMYA
Açıklama:

2000 yıl kadar önce Mısır kraliçesi olmak üzereyken yaptığı yanlış bir tercih nedeniyle hakettiği tahtı alamadan mumyalanıp toprağın altına gömülen Ahmanet (Sofia Boutella), binyıllar boyunca toprağın altında kalmıştır. Bölgede bulunan Nick Morton (Tom Cruise) Ahmanet'in beklediği yeri tesadüfen ortaya çıkarınca binlerce yıldır bekleyen kötü gücü ve laneti de istemeden serbest bırakmış olur. Hak ettiği yere ulaşana dek karşısına çıkan her şeyi yakıp yıkmaya kararlı prensese engel olabilmek için Morton ve aynı ekipte yer alan Jenny (Annabelle Wallis) birlikte mücadele edecektir.

Yönetmen: Alex Kurtzman
Oyuncular: Tom Cruise , Annabelle Wallis , Sofia Boutella , Russell Crowe
Seanslar: 19:00 21:30