Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Dexter

Dexter
0 252 317 22 08
Hurmalı Cadde, Kapı No : 159
Dexter

1816 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Wassookeag gölü yakınındaki Maine şehrinde kurulan Dexter, bu tarihten itibaren 3000'den fazla çalışanıyla, sürekli gelişim gösterdi... Her Dexter çalışanı; iyi ayakkabı yapmanın yolunun, kaliteli malzeme, güzel bir tasarım, detaycı ve özenli bir çalışmadan geçtiğini bilir. 

Bugün Dexter, herkes tarafından her koşulda kullanılabilecek ayakkabılar üretmektedir. Bay-bayan gündelik, gece ayakkabıları, botları, yürüyüş, bowling ve golf ayakkabıları, bu prensipten yola çıkılarak üretilmektedir. Şartlarınız ve tercihleriniz nasıl olursa olsun, Dexter'da size uygun bir ayakkabı mutlaka vardır. Dexter'ı diğer şirketlerden ayıran başka bir özellik ise; detaylara ve yeniliklere dikkat eden ürün geliştirme takımıdır.

Dexter, kendisine patentli SST bowling ayakkabılarını, profesyonel bowling oyuncularının önerilerinden yola çıkarak üretmiştir.
Benzer şekilde, golf ayakkabılarını tasarlarken profesyonel golf oyuncularından destek almış ve 3 yıl su geçirmezlik garantisi sunan, piyasadaki en hafif golf ayakkabılarını üretmiştir.

Dexter, 2010 yılı Mart ayından beri Oasis AVM ziyaretçilerine ve Bodrum severlere 159 no'lu mağazasında hizmet veriyor.