Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

G-Lingerie

G-Lingerie
0 252 317 17 74
Payem Sokak, Kapı No : 262

SAFARİ TEKSTİL A.Ş. 1985 yılında kurulmuş olup, şirket kuruluş tarihi itibari ile yurtdışında, kendi branşında ihtisas sahibi olmuş,iç giyim ve çorap kategorilerinde dünya markaları ile ortaklık kurmak için görüşmelerde bulunmuştur. 2012 yılına kadar olan süreçte iç giyim, çorap ve mayoda dünya pazarının %70' ini elinde bulunduran, toplam ciro hacmi 14 milyar dolar olan, 20 dünya markası ile ortaklık kurmuş ve Türkiye'nin tek satıcı firması durumuna gelmiştir.

Bu süre içerisinde, bünyesinde bulundurduğu markaları öncelikle Türkiye’de çok markalı mağazalara tanıtıp satışlarını başlatmıştır. Ardından Türkiye coğrafi bölgelerinde marka olmuş iç giyim firmalarını kendi bünyesine katmıştır. Bu mağazaları ve yeni açılacak olan mağazaları G-LINGERIE adı altında toplayıp, zincir mağaza olma bilincini geliştirmiştir.

Şu anda 38 mağazası olan G-LINGERIE mağazalarının yabancı partnerleri arasında Hanes USA, Courtaulds, Goldenlady firmaları ve DIM, Lovable, Berlei, Gossard, Aristoc, Pretty Polly, Filodoro, Sans Complexe, Rago, Cette, Cotonella, Wonderbra, Playtex, Maiden Form, Shock Absorber, PP Lingerie, Wolf ve Dorina markaları bulunmaktadır. Türkiye’de ilk Galeries Lafayette DEMSA projesinde tüm iç giyimi karşılamakla birlikte firma yeni mağazalar açarak büyümeyi hedeflemektedir.  G-Lingerie mağazalarının başarısı değişik faktörlerin bir sonucudur: Çorap ve iç giyimdeki her kesime hitap eden geniş ürün gamı, fonksiyonel çözümleri, yarışılamaz fiyat-kalite oranı ve uzman eğitimli satış danışmanlarından ileri gelmektedir.