Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

MigrosJet

MigrosJet
0 850 319 88 00
Sedir Sokak, Kapı No : 208 - 209 - 210

Vizyonumuz
Fark yaratan müşteri yakınlığı ve güvenilir alışveriş deneyimiyle her zaman tercih edilen ilk adres olmak. 

Misyonumuz
Benzersiz hizmet kalitesi, öncü uygulamaları, zengin ürün çeşitliliği ve aile bütçesine katkıyı esas alan fiyatlandırmasıyla eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmak. Tüm paydaşları için değer yaratan; topluma ve çevreye duyarlı faaliyetlerde bulunmak.

Stratejilerimiz
Migros stratejilerini, misyonu doğrultusunda, faaliyet gösterdiği ülkelerin perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır. 
Migros’un ana stratejisi müşterilerine modern, güvenilir, ekonomik ve yüksek kalitede hizmet sunmaktır. 

Kalite,Gıda Güvenliği, Müşteri Memnuniyeti, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemleri Politikamız
 Migros Ticaret A.Ş. olarak;
 Öncü ve yenilikçi uygulamalarımızla lideri olduğumuz Türk Perakende Sektörü’nde,fark yaratmak ve yüksek tüketici bilinci oluşturarak beklentiyi aşan hizmetler   sunmak, yasal mevzuat ve düzenlemeler ile kurumsal yönetim ilkelerine bağlı kalarak sürekli gelişmeyi sağlamak tartışılmaz ilkemizdir.

Müşterilerimizin yaşam kalitesini ileriye taşıyacak çağdaş, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlarız. Müşterilerimize sağlıklı şartlarda, sağlıklı ürünler sunmak hizmet anlayışımızın ödün verilmez esasıdır.

Sürdürülebilirlik anlayışımızı, iş yapış şekillerimize yansıtmayı başarmış bir şirket olarak büyüme, verimlilik ve karlılıkta sektör liderliğimiz kalite anlayışımızın güvencesidir. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlar olarak birbirimize karşı dürüst olmayı, güven vermeyi ve etik değerleri korumayı temel alan çalışma anlayışı benimseriz.

İletişim kanallarımızdan bize ulaşan her türlü iletiyi, hizmet kalitemizi ileriye taşıyacağı bilinciyle kayıt altına alır, izler, raporlar ve sürekli iyileşmeyi amaçlarız. İletileri gizlilik esası doğrultusunda değerlendirir, objektif ve adil çözümler sunarak gelen öneriler doğrultusunda iş yapış biçimimizi güncelleriz.

İş yeri ortamımızdan kaynaklanabilecek sağlık ve güvenlik risklerine karşı çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi korumak amacıyla güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı hedefler, sürekliliğini sağlamak amacıyla proaktif yaklaşımlar sergileriz.

Çalışanlarımızın tecrübe ve yaratıcılıklarına önem veririz. Davranışsal ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla gerekli kaynak ve teknolojiyi temin ederek eğitim almalarını ve bilinçlenmelerini sağlarız.

Sosyal, toplumsal ve kültürel içerikli konulara duyarlılığın ve toplumsal değerlere katkıda bulunmanın sorumluluğunu taşırız.

Gelecek nesillere daha sağlıklı, yaşanabilir bir çevre bırakmak amacıyla; çevresel etkileri kontrol altında tutarak doğal kaynakların verimli ve tasarruflu kullanımına önem veririz. Çevre kirliliğinin azaltılmasına yönelik projelerimizle çevre dostu bir şirket olarak toplumsal duyarlılığımızı ve sorumluluğumuzu gelecek nesillere taşırız.

Kalite Yönetim Sistemleri’ni kurmaya, sürdürmeye ve geliştirmeye harcadığımız çabayı, Migros Ticaret A.Ş.’yi geleceğe taşımak için en önemli değer olarak görürüz.