Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Mothercare

Mothercare
0 252 317 15 27
Kültür Caddesi, Kapı No: 510
Mothercare

2000 yılında kurulan Demsa Group, dünyaca ünlü bir çok markayı Türk tüketicisinin hizmetine ve beğenisine sunarak Türkiye? nin birçok şehrine yayılmış 109 mağazayı kapsayan güçlü mağazacılık sistemi ve 900?ü aşan çalışanıyla sektörde önemli bir yer almaktadır. Demsa Group?un bünyesinde bulundurduğu dünyaca ünlü bir çok markanın içinde bulunan 1961'den beri 0-10 yaş grubu çocukların ve ebeveynlerin tüm gereksinimlerini karşılamada uzmanlaşmış olan Mothercare markası da 55 ülkede hizmet vermektedir.

Türkiye'de Demsa Group çatısı altında 43 mağazada ürünlerini sunmaktadır. Avrupa Güvenlik normları doğrultusunda üretilmiş ürünleri ile tüm dünyada ebeveynler ve çocuklar tarafından en fazla tercih edilen markadır. Early Learning Centre (ELC), 2007 yılında İngiltere'nin en çok tercih edilen anne ve bebek perakende şirketi Mothercare tarafından satın alınmış ve ürünleri yine Demsa Group tarafından Türkiye?de satışa sunulmuştur.

2009 yılında Demsa Group Mothercare Türkiye, Avrupa' daki en başarılı ülke ödülünü almıştır. Hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımız için "herşeyin en iyisi" ilkesini benimseyen Mothercare; sevimli, şık, hijyenik ve aynı zamanda da rahat kıyafetler üretmektedir. Mothercare; bebeğinizi ilk doğduğu andan, çocukluk çağlarınının bitimine kadar olan tüm ihtiyaçları en ince detayına kadar düşünmektedir.