Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Penti

Penti
0 252 317 17 66
Pelit Sokak, Kapı No : 232 - 233
Penti

Penti Çorap Fabrikası A.Ş 1950 yılında İstanbul'da kuruldu. İnce kadın çorabı sektöründe Penti, Öğretmen çorabın yenilikçi ve lider markasıdır. Günlük kullanıma uygun klasik çorabın yanında özel okazyonlar için desenli ve fonksiyonel çorap koleksiyonlarını her sezon trendlere göre ve önde gelen İtalyan çorap üreticileri ile aynı zamanda maksimum kalite ve konforu, maksimum estetik ve moda ile tüketicisine sunmaktadır.

Penti, ürün gamını genişleterek mağazalarında Penti markası ile ince kadın çorabının yanına, kadın iç giyimi, ev giyimi, bikini&mayo plaj kıyafetlerini de katmıştır. Artık kadınlar bu yeni ürün gruplarını da Penti kalitesi ve güvencesiyle hayatlarının bir parçası haline getirmekte yaşamlarına renk katmaktadırlar.

Türkiye Pazar payının %30'una, kendi hedef kitlesinde ise %60 (A,B,C SES) Pazar payına ve %99,8 marka bilinirliğine sahip olan Penti, Avrupa'nın en büyük ilk 10 üretici firması arasında da yerini almaktadır. Markalaşmakla birlikte mağazalaşmanın da önemli olduğunu bilen Penti, 1999 yılında "Penti" adı altında kendi mağazalar zincirini oluşturmaya başlamıştır. Bugün yurtiçinde 108, yurt dışında 11 ülkede 21 mağazası bulunmaktadır.