Etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen E-Bülten’imize abone olun.

Watsons

Watsons
0 252 317 13 80
Kültür Caddesi, Kapı No : 503 - 504
Watsons

1828 yılından beri faaliyet gösteren Watsons bugün 11 ayrı pazardaki 2200'e yakın mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons'larda, kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25 bini aşkın ürün her hafta milyonlarca tüketici ile buluşmaktadır. Watsons Your Personal Store olarak Türkiye'ye 2005 yılında Cosmo Shop'un mevcut altı mağazasını devralarak girdik.

2011 Eylül ayı itibarıyla İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı, İzmir, Bursa, Antalya, Kayseri, Mersin, Eskişehir, Denizli, Aydın, Trabzon, Tekirdağ,Edremit, İskenderun, Adana, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Antakya, Konya ve Bodrum'daki 70 mağazayla Türkiye'nin lider güzellik ve kişisel bakım ürünleri zinciriyiz. Watsons mağazaları ülkemizin en modern alışveriş merkezlerinin yanısıra seçilmiş bazı cadde lokasyonlarında da her yaştan tüketicinin beğenisini toplamaktadır.

Watsons'larda Türkiye piyasasında satılmakta olan uluslararası ve yerel kozmetik ve kişisel bakım markalarının yanında firmanın kendi ürünü olan, kalitesi ve yenilikçi özellikleriyle öne çıkan çok sayıda ürünü de en rekabetçi fiyat koşullarıyla sunuyoruz.Güzellik ve kişisel bakım ürünleri etrafında kurgulanmış promosyonlar, özel kampanyalar, yeni ürün lansmanları Watsons mağazalarının en önemli özellikleridir.

Ayrıca, Watsons mağazalarında tüketicilerin bilgi ihtiyaçlarına cevap veren ve özellikle yeni ürünler ve kullanım şekilleri hakkında bilgi veren güzellik danışmanlarımız görev almaktadır.Watsons olarak, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde sunduğu ürünler ve hizmet ile müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı ilke edindik. 400?ü aşkın Watsons personelimiz ile müşterilerimizin güzellik ve kişisel bakım konusunda birinci tercihi olmak için vargücümüzle çalışıyoruz. Watsons, merkezi Hong Kong'da bulunan Hutchison Whampoa Limited'in perakende ve üretim grubu olan A.S. Watson grubunun bir kuruluşudur.

A.S. Watson, Asya'nın en eski ve bilinen ticari grupları arasındadır. 1828'e kadar uzanan köklü geçmişi ve Avrupa'dan Asya'ya kadar 34 pazardaki faaliyetleriyle uluslararası parekende ve üretim alanında bir dev haline gelmiştir. Grup, sağlık ve güzellik zincirinden gıdaya, elektronikten havaalanı perakende bölümlerine kadar çeşitli alanlarda, 20 perakende zincir markası altında 9000'ün üstünde mağazada faaliyet göstermektedir.