OASİS, Pazar-Perşembe günleri saat 10.00 - 20.00, Cuma-Cumartesi günleri saat 10.00-21.00 arası hizmete açıktır. Restaurant - Cafe ve Sinemalarımız kapanıştan sonra da hizmet vermeye devam etmektedir. *****     OASİS Web Sitesi Fotoğraflar; ÖMER DOĞAN. www.omerfotograf.com *****     "Haberim yok" demeyin, bizden haber bekleyin... Oasis'de ne var ne yok öğrenmek için ana sayfadaki E-bülten kayıt alanından E-postanız ile kayıt olabilirsiniz.*******    

CINEMARINE SİNEMALARI
Neredeyiz ?
16 Aralık 1994 Cuma gecesi Bodrum’un meşhur Barlar Sokağının, alışılmış mekânlarından farklı bir işletme, davetlilerini açılış kokteylinde ağırlamaya hazırlanıyordu. Mekân, yıllardır kapalı salonu bulunmayan Bodrum’a kapılarını açacak olan Cinemarine idi. İstanbul’dan gecikmeli gelen ve montajı ekibin kendi olanakları ile yapılan makine, o gecede problem çıkartacak ve Bebek Firarda filmini izlemeye gelen tam 92 konuk filmi bozuk bir sesle hatta sessiz izleyeceklerdi. Aksilikler bununla da bitmedi. Konuklar filmin ikinci yarısında iken eski kanalizasyon sistemi kelimenin tam anlamı ile su koyuverecek ve fuaye sular altında kalacaktı. 4 ay sonra binanın el değiştirmesi ile bu mekandan taşınacak olan Cinemarine önce Gümbet Kavşağındaki Mudurnu Restoran'da 100 kişilik ikinci (bu günkü Garanti Bankası), daha sonra Gümbet Flora Otelin üst kat toplantı salonunda 74 kişilik üçüncü mekanını açacaktı. Bu arada Turgutreis’te ve Bodrum merkezde birer yazlık sinema denemesinin yanında 1994–97 yılları arasında yer sorunları nedeni ile mevsimlik hizmet veren işletme, 1998 Mart ayında Oasis Alışveriş Merkezinde önce 2 salon, altı ay sonra 3. salon ve 2000 yılında da 4 ve 5. salonlarını hizmete sokarak Bodrum’a yakışır standartlara kavuşmuştur.

2009 Ağustos ayında Muğla ve İstanbul’da bulunan salonlarını 212 AVM Power Outlet’e taşıyarak  9 salon 1184 koltuklu en büyük kompleksini hizmete soktu. Bodrum Turgutreis D-Marin bünyesindeki yazlık sineması ile birlikte toplam 49 sinema salonunda hizmet vermeye devam etmektedir.
Mandalin Caddesi, Kapı No : 248 - 249
Kare Avlu, Kapı No :  416
Telefon :0 252 317 00 01
Galeri
CINEMARINE SİNEMALARI
Büyütmek için tıklayınız
Magaza Logo