OASİS, Pazar-Perşembe günleri saat 10.00 - 20.00, Cuma-Cumartesi günleri saat 10.00-21.00 arası hizmete açıktır. Restaurant - Cafe ve Sinemalarımız kapanıştan sonra da hizmet vermeye devam etmektedir. *****     OASİS Web Sitesi Fotoğraflar; ÖMER DOĞAN. www.omerfotograf.com *****     "Haberim yok" demeyin, bizden haber bekleyin... Oasis'de ne var ne yok öğrenmek için ana sayfadaki E-bülten kayıt alanından E-postanız ile kayıt olabilirsiniz.*******    

LEVI'S
Neredeyiz ?

Jean?in dünyadaki yaratıcısı Levi Strauss & Co.?nun 150 yılı aşkın hikayesi içinde, Levi''s® markası nesiller boyu özgürlüğün ve kendini ifade etmenin sembolü olarak görüldü ve değişen sosyal yaşam dengeleri içerisinde tüketicilerin hayatında her zaman yer aldı.

1986 yılında Levi Strauss&Co tarafından kurulan ve "smart casual" denildiğinde akla ilk gelen marka olan Dockers®, iş yaşamında erkeklerin vazgeçilmez tercihi haline geldi. Khaki pantolonlarıyla ön plana çıkan marka, kullanımı kolay ve şık ürünlerle her sezon fark yaratmaya devam ediyor.

Levi''s® ve Dockers® markalarının, erkek giyim sezon ürünlerini bulabileceğiniz mağazamız Oasis Hurmalı Cadde?de  deneyimli personeli ve  geniş ürün yelpazesi ile yılın 12 ayı, tüm yerli ve yabacı misafirlerimizin hizmetindedir.

Levi's, Bodrum'da Sadece Oasis'de... 

Hurmalı Cadde,  Kapı No : 158  

Telefon : 0 252 317 11 64

Galeri
LEVI'S
Büyütmek için tıklayınız
Magaza Logo