OASİS, Cuma - Cumartesi saat 21:00, diğer günler 20:00'a kadar açıktır. Restaurant - Cafe ve Sinemalarımız kapanıştan sonra da hizmet vermeye devam etmektedir. *****     OASİS Web Sitesi Fotoğraflar; ÖMER DOĞAN. www.omerfotograf.com *****     "Haberim yok" demeyin, bizden haber bekleyin... Oasis'de ne var ne yok öğrenmek için ana sayfadaki E-bülten kayıt alanından E-postanız ile kayıt olabilirsiniz.*******    

LEVI'S
Neredeyiz ?

Jean’in dünyadaki yaratıcısı Levi Strauss & Co.’nun 150 yılı aşkın hikayesi içinde, Levi''s® markası nesiller boyu özgürlüğün ve kendini ifade etmenin sembolü olarak görüldü ve değişen sosyal yaşam dengeleri içerisinde tüketicilerin hayatında her zaman yer aldı.

1986 yılında Levi Strauss&Co tarafından kurulan ve "smart casual" denildiğinde akla ilk gelen marka olan Dockers®, iş yaşamında erkeklerin vazgeçilmez tercihi haline geldi. Khaki pantolonlarıyla ön plana çıkan marka, kullanımı kolay ve şık ürünlerle her sezon fark yaratmaya devam ediyor.

Levi''s® ve Dockers® markalarının, erkek giyim sezon ürünlerini bulabileceğiniz mağazamız Oasis Hurmalı Cadde’de  deneyimli personeli ve  geniş ürün yelpazesi ile yılın 12 ayı, tüm yerli ve yabacı misafirlerimizin hizmetindedir.

1.Bölüm Kapı No: 158  Tel: 0252 317 11 64

Galeri
LEVI'S
Büyütmek için tıklayınız
Magaza Logo